HPE

شبکه های کامپیوتری جزو لاینفک سازمانهای امروزی می باشند و زیر ساختهای ارتباطی این شبکه ها در هر سازمانی نیازمند صرف هزینه های مالی و زمان زیادی می باشند. شرکت مدبران فناوری پاسارگاد با گردهم آوری متخصصان زبده سخت افزار آماده ارائه خدمات خود در زمینه مشاوره، فروش به همراه گارانتی معتبر، پیاده سازی و خدمات پس از فروش جهت زیر ساختهای شبکه سازمانها و ارگانها می باشد .

در زیر توضیحات مختصری در زمینه سرورهای HP Proliant ارائه گردیده است :

گروه ML      
این گونه سرورها برای پشتیبانی از میزان حافظه دیسک و I/O  بالا طراحی شده اند.معمولا در سایتهایی استفاده میشوند که چینش آن نیازی به Rack نداشته باشد. در این گروه سرورهای مدلهای سری100 و 300 قرار دارند.

گروه DL        
این گروه از سرورها، سرورهایی با سایز کوچک هستند که قابلیت انعطاف و مدیریت پذیری بالایی دارند. طراحی این دسته از سرورها به صورت Rack mount   بوده و برای محیطهای با تعداد بالای سرور مناسب هستند. در این گروه از سرورها می توان به مدلهای سری 100، 300 ، 500 ، 700 و 900 اشاره نمود.

گروه BL      
گروه سرورهای Blade که حالت تیغه‌ای دارند، به صورت کاملا فشرده و ماژولار طراحی شده اند. نحوه قرارگیری این سرورها در رک به صورت مجموعه ای بوده و تعداد 8 یا 16 عدد از آنها در محفظه های مخصوصی با عنوان C7000 و C3000 قرار گرفته و داخل رک نصب می‌شو ند. قابلیت انعطاف بالا و ساختار متفاوت، موجب کاهش هزینه های مدیریتی و نگهداری دیتا سنترها شده است .

دستگاه های ذخیره سازی (HP SAN)
این دستگاه ها ضمن بهره گیری از جدیدترین فناوریهای ذخیره سازی و تبادل اطلاعات، بهترین تعادل را بین هزینه و کارایی بوجود آورده اند و برای به کارگیری در سازمانهای با بودجه محدود و همچنین برای استفاده در شبکه های متوسط ایده آل هستند.

خدمات ارائه شده توسط شرکت مهندسی مدبران فناوری پاسارگاد به شرح زیر می باشد :
  • ارائه راه حلهای جامع در خصوص تجهیزات ذخیره
  • مشاوره و فروش انواع سرورهای HP شامل سریهای ML ,DL ,BL
  • مشاوره در ارائه راه حلهای Clustering جهت افزایش پایداری و سرعت
  • ارائه راه حلهای جامع نرم افزاری و سخت افزاری تهیه پشتیبان از اطلاعات
  • ارائه سیستمهای (Network Attached Storage(NAS برای شتاب دادن به کاربران استفاده کننده از اطلاعات مشترک جهت سایتهای ذخیره سازی اطلاعات
  • طراحی و اجراء SAN)Storage Area Network) جهت شبکه های بزرگ و حساس