هر آنچه نیاز دارید ؛

 

بدون نیاز به هیچ افزونه

آیس وارپ دارای رابط وب قوی بر پایه HTML5 می‌باشد که بر روی کلیه مرورگرهای پیشرفته جدید، بدون نیاز به هیچگونه افزونه‌ای اجرا می‌شود. کلیه امکانات آیس وارپ از جمله تماس صوتی/تصویری، جلسات آنلاین و غیره از همین رابط وب در دسترس کاربر می‌باشد.

 

رابط کاربری کاملا فارسی

رابط وب آیس وارپ علاوه بر زبان انگلیسی، بطور کامل به زبان فارسی و راست به چپ می‌باشد. کاربر می‌تواند به دلخواه زبان مورد نظر خود را انتخاب نماید. کلیه امکانات فارسی اعم از تاریخ هجری شمسی و غلط‌یاب فارسی، بدون نیاز به نصب هیچ افزونه‌ای در اختیار کاربر می‌باشد.

 

ایمیل، تقویم، دفتر تلفن، فعالیت‌ها، یادداشت‌

 

رابط وب آیس وارپ دارای امکانات کامل جهت مدیریت اطلاعات شخصی، شامل تقویم و هماهنگی جلسات، رزرو منابع، دفترچه تلفن، فعالیت‌ها و یادداشت می‌باشد. کلیه اطلاعات را می‌توان به راحتی بین کاربران با استفاده از لیست افراد، تقویم گروهی و یا پوشه‌های عمومی به اشتراک گذاشت.

تیم‌چت

تیم‌چت ابزار پیام‌رسانی و کار گروهی برای انجام پروژه‌ها توسط تیم‌های کاری می‌باشد. این ابزار به شما این امکان را می‌دهد که با سایر افراد گروه خود تماس بگیرید، در ارتباط با یک موضوع بحث و گفتگو کنید، فایل به اشتراک بگذارید و جلسات داخلی تشکیل دهید.

اطاق گفتگو ایجاد کنید

اطاق گفتگوی عمومی یا خصوصی ایجاد کنید و همکاران یا افراد بیرون شرکت را به این اطاق دعوت کنید

اعلانات

آیس‌وارپ را تنظیم نمایید که برای پست‌های مهم به شما خبررسانی نماید و یا به دلخواه برای هر اطاق آن را قطع نمایید

جلسات

جلسات آنلاینی ایجاد کنید که اشخاص فقط با یک کلیک بر روی آن در آن شرکت نمایند

همکاری بر روی فایل‌ها

فایلی را جهت بحث به اشتراک بگذارید و یا بصورت زنده و گروهی آن را ویرایش نمایید

 

 
زمان‌بندی جلسات و تقویم برای کاربران داخلی و خارجی دعوتنامه به جلسات بفرستید و زمان خالی آن‌ها برای شرکت در جلسه را چک نمایید.
منابع مشترک مانند اطاق جلسات را می‌توانید از قبل رزرو نمایید. مدیر این منابع می‌تواند رزرو شدن آن‌ها را تایید نماید.

تماس صوتی، تصویری و ارسال پیامک

با استفاده از تماس‌های زنده صوتی/تصویری و کنفرانس چند کاربره، تیم‌های کاری مجازی ایجاد نمایید. راه‌کار نرم‌افزاری آیس وارپ، نیاز به هیچ سخت‌افزار سانترال و یا گوشی VOIP ندارد. تمام آنچه مورد نیاز شما است درون رابط وب آیس‌وارپ در مرورگر شما وجود دارد. با استفاده از رابط وب، پیامک برای مخاطبین خود ارسال نمایید.

 

تلفن وبی برای تماس‌های صوتی و تصویری

شماره‌گیری به همراه نمایش فعال بودن کاربر، ایجاد یک کنفرانس تلفنی را بدون نیاز به ترک محیط چت و یا ایمیل، راحت می‌نماید. این قابلیت بر روی سیستم‌های ویندوز، لینوکس و مکنتاش وجود داشته و احتیاج به هیچ نرم‌افزار جانبی و یا پلاگین وجود ندارد.

 

جلسات وبی با امکان اشتراک صفحه نمایش

کار گروهی و راندمان کاری را در تیم خود به اوج برسانید. کاربران خارج از شرکت می‌توانند به واسطه یک لینک یکبار مصرف، به جلسات شما بپیوندند و یا توسط تلفن معمولی در جلسه شرکت نمایند.